hodowla Morakot

_N048583Kocięta mogą przenieść się do nowych domów po ukończeniu minimum czternastu tygodni – po przeprowadzeniu udokumentowanego programu szczepień ochronnych, profilaktycznie odrobaczone, przebadane przez lekarza weterynarii, z rodowodem FPL – gwarancją nabycia korata czystej rasy – i wyposażone w książeczkę zdrowia lub paszport, mikroczip identyfikacyjny oraz wykastrowane.  Z nabywcą podpiszemy umowę chroniącą dobro korata, określającą prawa i obowiązki nowego właściciela oraz hodowcy. Mamy nadzieję pozostać w kontakcie z nowym właścicielem  i w razie pytań czy wątpliwości chętnie służyć pomocą i wsparciem.

Nasza hodowla jest mała – w naszym domu rocznie przychodzi na świat jeden-dwa mioty, dzięki czemu mamy dużo czasu dla naszych maluchów, z którymi obcowanie sprawia nam prawdziwą przyjemność i jest gwarancją ich bardzo starannej socjalizacji.  Koty i kocięta dzielą z nami cały nasz dom i mają do swojej dyspozycji zabezpieczoną wolierę w ogrodzie. Nasze kocury mieszkają osobno od kotek, pod troskliwą i czułą opieką naszych znajomych. Sporadycznie w domu naszych przyjaciół-entuzjastów rasy, chcących wesprzeć nas w hodowli, przyjmujemy na świat miot kociąt, hodowany w formie “breeding under the license”, czyli pod naszym ścisłym nadzorem i opieką.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące nabycia kotka z naszej hodowli. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego domu – poznania naszych kotów i nas osobiście.