hodowla Morakot

_N048583Kocięta mogą przenieść się do nowych domów po ukończeniu minimum czternastu tygodni – po przeprowadzeniu udokumentowanego programu szczepień ochronnych, profilaktycznie odrobaczone, przebadane przez lekarza weterynarii, z rodowodem FPL – gwarancją nabycia korata czystej rasy – i na życzenie nowego właściciela wyposażone w paszport, mikroczip identyfikacyjny i wykastrowane.  Z nabywcą podpiszemy umowę chroniącą dobro korata, określającą prawa i obowiązki nowego właściciela oraz hodowcy. Mamy nadzieję pozostać w kontakcie z nowym właścicielem  i w razie pytań czy wątpliwości chętnie służyć pomocą i wsparciem.

Nasza hodowla jest mała – w naszym domu rocznie przychodzi na świat jeden-dwa mioty, dzięki czemu mamy dużo czasu dla naszych maluchów, z którymi obcowanie sprawia nam prawdziwą przyjemność i jest gwarancją ich bardzo starannej socjalizacji. Nasze koty i kocięta dzielą z nami cały nasz dom i mają do swojej dyspozycji zabezpieczoną wolierę w ogrodzie.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące nabycia kotka z naszej hodowli. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego domu – poznania naszych kotów i nas osobiście.